Firma produkcyjna dorpen.pl istnieje od 1999r, prowadząc od początku działalność opartą o produkcje i wyrób choinek sztucznych, wieńców, girland, łańcuchów, gałązek i innych ozdób świątecznych.

Naszym klientom oferujemy najnowsze modele choinek, które charakteryzują się pięknymi naturalnymi kolorami i oryginalną stylistyką z dużym realizmem odzwierciedlają naturę. Wyroby nasze cechuje wysoka jakość wykonania, którą zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej jakości używanych materiałów PE, PCV i innych

Prowadzimy handel hurtowy w oparciu o własne linie produkcyjne zaopatrujemy hurtownie, sklepy, oraz firmy związane z handlem. Dzięki najwyższej jakości i profesjonalnej obsłudze nasze dekoracje znane są już w całej Europie. Przez 24 lata konsekwentnie rozwijamy i powiększamy firmę. Posiadamy własne zaplecze magazynowo produkcyjne oraz samochody dostawcze które dostarczają zamówienia. Co roku wprowadzamy do oferty handlowej nowe modele choinek oparte o własne projekty. Te doświadczenia pozwoliły nam osiągnąć ugruntowaną pozycję i czołowe miejsce wśród polskich producentów wyrobów świątecznych. Duży park maszynowy pozwala nam na szybką i solidną realizację zamówień, powtarzalność wzorów. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie wyprodukować wszystkie możliwe wyroby z drutu i igliwia w różnych kolorach i gęstości, do dekoracji wewnętrznych.

Gwarantujemy wysoką jakość, terminowość realizacji zamówień i dodatkowo fachową obsługę logistyczną. Dla nas największą nagrodą jest powiększająca się liczba zadowolonych klientów. Rosnące oczekiwania i wymagania naszych klientów zobowiązują oraz motywują nas do podnoszenia jakości oferowanych przez nas produktów.

Choinki sztuczne produkowane przez naszą firmę są starannie zaprojektowane i wykonane do produkcji choinek sztucznych używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Dbałość o detale i 24 lat doświadczenia w produkcji choinek, i innych dekoracji świątecznych plasuje nas w czołówce polskich producentów choinek sztucznych.

Jednym z podstawowych parametrów charakteryzujących choinki jest materiał, z którego została wykonana. Choinki produkowane prze nasza firmę dzielimy na foliowe ( PCV ), polietylenowe ( PE ), choinki na pniu na drewnianym naturalnym pniu oraz choinki typu gigant.

Głównie nasza produkcja opiera się o produkcje choinek typu świerk który na przestrzeni lat wyparł stare modele choinek żyłkowych, malowanych i innych modeli które z upływem lat wyszły z mody. Na ten czas nasza firma tworzy standardy które oparte są na produkcji choinek które imitują naturalne drzewka świąteczne, obecnie w ostatnich latach firma zajęła się profesjonalnym zaprojektowaniem modeli choinek które na przestrzeni lat stanowią fundament naszej produkcji.

W naszej ofercie znajdziesz choinki:

STANDARD - 1,20m 1,50m 1,80m 2,20m 2,50m

BIG - 3,00m 3,50m 4,00m

GIGANT - 6,00m 9,00m

Sklep internetowy firmy dorpen.pl

Producent choinek dorpen na sezon 2015/16 otwiera nową formę sprzedaży. Nowy sklep internetowy dla klientów detalicznych pod adresem www.choinki-sztuczne.pl gdzie wygodnie i bezpiecznie można zamówić produkty firmy dorpen sprzedaż internetową i obsługę klientów detalicznych prowadzi firma Flowers Polska.

Zespół obsługujący sklep tworzą 3 osoby z którymi macie Państwo do czynienia podczas kontaktów z naszą firmą ,jest jeszcze kilka osób:

Jest to obsługa logistyki ,magazynu ,serwis techniczny, programiści, oraz administracja.

Wszyscy staramy się aby sklep www.Choinki-Sztuczne.pl stał się największym i najczęściej odwiedzanym świątecznym sklepem internetowym

Pozdrawiam

Kier. sklepu Dariusz Giera

Kier. obsługi Izabella Wielgosz

Sklep z choinką sztuczną, producent choinek sztucznych, białe choinki sztuczne, choinki na allegro, ozdoby świąteczne, hurtownia choinek, choinki jak żywe, tipsy, choinki polietylenowe, choinka pe, choinka PCV, choinka na pniu, świerk dziki, żywa czy sztuczna, choinka tv, wianki na święta, wianek, girlanda, sosna, choinka jodła, jodła biała, tanie choinki sztuczne, choinka jak żywa.