Zwroty zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.


Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu ( paragon lub f-vat ) z adnotacją o zwrocie towaru.

Dorpen i Flowers Polska odpowiadają za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu, niesprawdzenie paczki w obecności kuriera nie wyklucza wszczęcia procedury reklamacyjnej.


Gwarantujemy zwrot wartości produktu bez kosztów poniesionych za dostawę i zwrot towaru.

Pieniądze zwracamy tylko przelewem na wskazany nr rachunku bankowego z dokumentem fiskalnym. W przypadku zagubienia paragonu zwrot gotówki nie zostanie zrealizowany.

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres

Flowers Polska
ul. Polna 63
63-400 Wysocko Wielkie


W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt:

Tel: 730-72-72-72
adres e-mail: Sklep@choinki-sztuczne.pl


 Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu i formularz powodu zwrotu towaru
Wymienimy produkt na pełnowartościowy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy pieniądze.

UWAGA ze względu na nagminnie wykorzystywanie prawa do zwrotu towaru w terminie 14 dni informujemy za zamówienia które, były realizowane tuż przed św tzn od 18 grudnia nie będą przyjmowane zwroty towarów.

ikona_pdf.pngFormularz odstąpienia od umowy

ikona_doc.pngFormularz odstąpienia od umowy

 

ikona_pdf.pngFormularz Zwrotu Towaru

ikona_doc.pngFormularz Zwrotu Towaru

 

ikona_pdf.pngFormularz Zwrotu wpłaty

ikona_doc.pngFormularz Zwrotu wpłaty

 

ikona_pdf.pngFormularz Reklamacji

ikona_doc.pngFormularz Reklamacji