Wianek Świąteczny Zobacz większe

Wianek Świąteczny 33/20cm

300

Nowy produkt

Producent choinek sztucznych.

Kontakt Tel 730-72-72-72

Więcej szczegółów

54,90 zł brutto

Więcej informacji

WIANEK ŚWIĄTECZNY 32/20cm

Świąteczny bożonarodzeniowy stroik.

Udekorowany nada magii i gwiazdkowego klimatu każdemu wnętrzu.

Już od progu będzie witał gości i wprowadzał w magiczną świąteczną atmosferę.

Podkład o średnicy 20cm wykonany na wieńcu ze słomy opleciony gałązkami z sztucznego świerku.

Wianek może być ciekawą dekoracją drzwi wejściowych, albo domu, będzie ciekawie wyglądał zawieszony na oknie, położony na półce, albo stanowiąc obręcz dla wazonu na stole. Inwencji na wianki jest mnóstwo, a wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Atrakcyjny wygląd girlanda zawdzięcza dużej ilości puszystych gałązek i prezentuje się na prawdę świetnie.

NATURALNY WYGLĄD - Piękny i głęboki kolor wysokiej jakości folii PVC, który do złudzenia przypomina naturalne igły świerkowe.

GWARANCJA JAKOŚCI  - Wyprodukowane w Polsce przez polskiego producenta DORPEN z 24 letnim doświadczeniem. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Wysoka gęstość choinki nie tylko na zdjęciu ! Solidny i wytrzymały korpus, stabilna podstawa oraz solidny karton. Każda choinka przechodzi szereg procesów produkcyjnych oraz kontroli jakości. Każdy element drzewka wykonany z dbałością o każdy detal.. Dzięki najwyższej jakości i doświadczeniu nasze dekoracje znane są już w całej Europie.

POLSKA PRODUKCJA DORPEN -  Firma produkcyjna istnieje od 1999r, prowadząc od początku działalność opartą o produkcje i wyrób choinek sztucznych, wieńców, girland, łańcuchów, gałązek i innych ozdób świątecznych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą która posiada gigantyczne doświadczenie w e-handlu potrafimy obsługiwać i realizować setki zamówień dziennie, kupując choinkę w naszej firmie spotkasz się z profesjonalną obsługą oraz otrzymasz towar wysokiej klasy.

www.Choinki-Sztuczne.pl
www.Dorpen.pl

Opinie

Napisz opinię

Wianek Świąteczny 33/20cm

Wianek Świąteczny 33/20cm

Producent choinek sztucznych.

Kontakt Tel 730-72-72-72