Choinka Na Pniu

Nowy produkt

Producent choinek sztucznych.

Kontakt Tel 730-72-72-72

Więcej szczegółów

179,00 zł brutto

Więcej informacji

CHOINKA SZTUCZNA SOSNA NA NATURALNYM PNIU

Choinka typu Premium, wykonana z najwyższej jakości twardej folii PCV. Niezwykle gęsta z jak żywa choinka z lasu postawiona na naturalnym sosnowym pniu.

Choinka została zaprojektowana w taki sposób, aby jej składanie i rozkładanie było niezwykle szybkie i łatwe. Wystarczy wkręcić ją w stojak oraz pieniek a następnie wymodelować gałęzie.

Prawdziwy, naturalny pień posiada pozostałości po gałązkach, a jego zapach roznosi się po całym domu i podkreśla wyjątkową atmosferę.

NATURALNY WYGLĄD - Piękny i głęboki kolor wysokiej jakości folii PVC, który do złudzenia przypomina naturalne drzewko. Bardzo wysoka gęstość igieł tworzy doskonałą choinkę, która wypełni Twój dom cudownym, świątecznym klimatem.

STABILNY STOJAK - Do kompletu dołączono stabilny naturalny stojak wraz z elementami dekoracyjnymi, łatwy w montażu stojak.

GWARANCJA JAKOŚCI  - Wyprodukowane w Polsce przez polskiego producenta DORPEN z 24 letnim doświadczeniem. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji. Wysoka gęstość choinki nie tylko na zdjęciu ! Solidny i wytrzymały korpus, stabilna podstawa oraz solidny karton. Każda choinka przechodzi szereg procesów produkcyjnych oraz kontroli jakości. Każdy element drzewka wykonany z dbałością o każdy detal.. Dzięki najwyższej jakości i doświadczeniu nasze dekoracje znane są już w całej Europie.

DOSTĘPNE WYSOKOŚCI:

  • Choinka o wys. 1,80 m składa się z stojaka + pień 100cm + choinka 80cm
  • Choinka o wys. 2,20 m składa się z stojaka + pień 100cm + choinka 120cm

MONTAŻ I ROZKŁADANIE – Choinka jest montowana za pomocą prostego systemu wtykowego, jedna część jest po prostu wsuwana w drugą. Aby uzyskać efekt jak na zdjęciu należy odpowiednio wymodelować każdą koronę oraz gałązkę. Drzewko jest łatwe do postawienia i rozłożenia, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu i wysiłku.

POLSKA PRODUKCJA DORPEN -  Firma produkcyjna istnieje od 1999r, prowadząc od początku działalność opartą o produkcje i wyrób choinek sztucznych, wieńców, girland, łańcuchów, gałązek i innych ozdób świątecznych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą która posiada gigantyczne doświadczenie w e-handlu potrafimy obsługiwać i realizować setki zamówień dziennie, kupując choinkę w naszej firmie spotkasz się z profesjonalną obsługą oraz otrzymasz towar wysokiej klasy.

www.Choinki-Sztuczne.pl
www.Dorpen.pl


Opinie

Oceń 
2017-09-26

Polceam choineczka prezentuje sie doskonale.

Polecam tego producenta.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2016-10-11

Choinka na pniu 2,20m

Coś niesamowitego drzewko prezentuje się super

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Choinka Na Pniu

Choinka Na Pniu

Producent choinek sztucznych.

Kontakt Tel 730-72-72-72